راهنمای ارسال حواله

برای دیدن نرخ روزانه ارز می توانید به وب سایت رسمی صرافی شیراز مراجعه کرده یا برای مطلع شدن از آن می توانید با دفتر صرافی تماس حاصل فرمائید.

براى دريافت شماره حساب ها با دفاتر صرافى تماس بگيريد. مبلغ مورد نظر خود را به یکی از شماره حساب های صرافی شیراز واریز نمائید و نام کامل واریز کننده وجه ، مبلغ ریالی حواله ، شماره فیش یا شماره پیگیری، نام بانک مبدا و کد شعبه را به یکی از روش های زیر به ما اعلام کنید:

  • تکمیل فرم اعلام واریز حواله در سایت صرافی
  • تماس با دفتر صرافی (۰۷۱۳۲۹۵۵)
  • ارسال SMS به شماره (۰۰۹۸۹۱۲۹۳۷۴۳۸۴)
  • ارسال ایمیل به info@sarafishiraz.com

برای دریافت وجه می توانید با اعلام شماره حساب گیرنده حواله و نام کامل گیرنده مبلغ مورد نظر را دریافت و یا اگر شخص گیرنده فاقد شماره حساب می باشد می بایست با مراجعه حضوری به دفتر صرافی مبلغ مورد نظر را نقدا دریافت کنید. شایان به ذکر است که حواله ها پس از زمان اعلام به یکی از روش های فوق در کمتر از ۲۴ ساعت به حساب گیرنده واریز و یا می توانید پس از یک ساعت با حضور در دفتر صرافی و به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر آن را نقدا دریافت کند. نام واریز کننده حواله و نام گیرنده باید یکسان باشد و فیش واریزی را باید فکس کرده و یا تصویر آن را ایمیل کنید. در صورت اعلام حواله به دفتر صرافی تا پایان ساعت اداری در همان روز حواله مورد نظر با نرخ همان روز اعمال میشود و در غیر این صورت با نرخ روز بعد اعمال خواهد شد.

logo-samandehi