آگهی استخدام

به یک نفر با روابط عمومی بالا، مسلط به زبان انگلیسی و آشنایی به کامپیوتر و برنامه های آفیس و فتوشاپ جهت امور دفتری شعبه مالزی نیازمندیم.

عزیزان علاقه مند می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل sarafishiraz@gmail.com ارسال نمایند.
برای توضیحات بیشتر لطفا با شماره ۰۳۲۱۴۵۰۱۰۰ تماس بگیرید.

پیش بینی معامله گران از قیمت دلار

از آنجا که بازار برای مدت زیادی است که در کانال ۱۱ هزار تومانی نوسان می‌کند، عده زیادی از معامله‌گران باور دارند این روند در هفته‌های جاری نیز ادامه خواهد یافت و قیمت به‌راحتی از مرز یاد شده نزول نخواهد کرد.

به گزارش بنکر، این در حالی است که گروه دیگری باور دارند نوسان‌گیران از تغییرات محدود قیمت دلار خسته شده‌اند و ممکن است سعی کنند با افزایش فروش‌ها، زمینه خرید ارز برای خود در قیمت‌های پایین‌تر را فراهم کنند.با این حال، آنچه مسلم است بازارساز در ماه‌های اخیر در برابر بالا رفتن نوسانات بازار مقاومت کرده و همواره سعی کرده است با محدود کردن دامنه تغییرات قیمتی، توجهات از بازار ارز را دور نگه دارد. این موضوع موجب شد که کم‌کم خود معامله‌گران بدون اینکه هزینه زیادی از سوی بازارساز صورت بگیرد، از بازار خارج شوند؛ از آنجا مشخص می‌شود که بی‌توجهی به #بازار #ارز چقدر محدود بوده است که بازار به هر گونه اخبار سیاسی توجه چندانی نمی‌کند.در همین حال که نوسانات بازار ارز در هفته‌های اخیر محدوده بوده است، در بازار سهام رکوردهای جدید ثبت می‌شد.در روزی که دلار کاهش بیشتری را تجربه کرد، سکه تمام بهار آزادی نیز سومین افت متوالی را تجربه کرد. دیروز #سکه ۵ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۳ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید.

logo-samandehi