پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین به ۱۷ هزار دلار

اگر بیت کوین از الگوهای قبلی خود پیروی کند، می تواند تا پایان ماه اوت به حدود ۱۷ هزار #دلار برسد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از نیوز بی تی سی، #بیت_کوین توانسته بخشی از کاهش قیمت خود را در جولای جبران کند. پس از اینکه بیت کوین طی یک هفته کمتر از ۱۰ هزار دلار #معامله شد، بالاخره توانست قیمت ۵ رقمی خود را به دست آورد.

از آن زمان توپ در میدان خوشبین های بازار #سهام بوده است. از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین ۱۰۵۰۰ دلار معامله می‌شود یعنی حدود ۱۰ درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

در حالی که هنوز تا رسیدن به سطح حساس ۱۰۶۰۰ و  ۱۱۰۰۰ دلار فاصله دارد ولی بازار آماده قیمت‌های بالاتر است.

اگر بیت کوین از الگوهای قبلی خود پیروی کند، می تواند تا پایان ماه اوت به حدود ۱۷ هزار #دلار برسد. آنچه جالب است این است که این عملکرد قوی احتمالاً زمینه را برای قیمت ها در سال آینده آماده می کند. #تیموتی #پیترسون، یک #سرمایه گذار #ارز #مجازی می گوید تاریخ نشان داده سود بیت کوین در ماه #اوت زمینه را برای سوددهی در بقیه سال آماده می کند.

اتفاقی که پس از این می افتد  بی سابقه خواهد بود: افزایش ارزش بیت کوین از ۵۰۰ دلار تا ۲۰ هزار #دلار یعنی یک افزایش ۴۰۰۰ درصدی در کمتر از ۲۴ ماه. آیا تاریخ از اینجا شروع می شود؟ بیت کوین می تواند تا اواسط ۲۰۲۱ به ۴۰۰ هزار دلار برسد.

این پیش بینی ها فقط از نظر فنی قدرتمند نیستند، زیرساخت ها و وقایع خبری هم همین را نشان می‌دهند. مثلاً خطرات رو به رشد  ژئوپلیتیکی و #اقتصادی بسیاری وجود دارد که دلیل آن  افزایش عرضه پول توسط #بانک های #مرکزی، درگیری های تجاری بین قدرتهای بزرگ #دنیا ، برگزیت و … است. در حالی که بسیاری هنوز بیت‌کوین را یک سرمایه خطرناک می دانند،  تعداد زیادی از تحلیلگران ، اقتصاددانان و سرمایه گذاران به این نتیجه رسیده اند که بیت کوین خودش را به عنوان یک ارز دیجیتال امن ثابت کرده است.

همچنین تعداد موسساتی که در این #صنعت فعالیت می کنند افزایش چشمگیری داشته است که  حاکی از خوشبینانه بودن آینده #ارزهای #مجازی است.

logo-samandehi