تغییر روزهای کاری دفتر مالزی صرافی شیراز

همراهان همیشگی صرافی شیراز به استحضار میرسانیم
ساعات کاری صرافی شیراز دفتر مالزی
از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر (یکشنبه تا جمعه)
و روزهای شنبـه و تعطیلات رسمی مالزی، دفتر مالزی تعطیل میباشد.

وضعیت طلا در هفته پیش رو

هفته گذشته طلا دچار نوسانات زیادی شد و باععث شد قیمت آن تا ۱۷۶۰ دلار بالا برود و سپس به ۱۶۸۴ دلار در هر انس سقوط کند اما امروز و با شروع هفته میبینیم که نمودار قیمت طلا مثبت شده است.

به گزارش بنکر، در حالی که این متن نوشته می شود هر انس طلا ۱۶۹۰ دلار قیمت دارد که نسبت به چند روز گذشته ۰٫۳ درصد یعنی ۵ دلار رشد داشته است.

با توجه به این رشد قیمت در شروع هفته می توان این انتظار را داشت که طلا تا پایان هفته یک رشد نسبی را از خود نشان دهد چرا که میبینیم با وجود اتفاقاتی که باعث کاهش قیمت طلا شد سرمایه گذاران هنوز علاقه خود را برای خرید این فلز گرانبها حفظ کرده اند.

قیمت طلا طبق پیش بینی های بسیاری از اقتصاد دانان به بالای ۱۷۰۰ دلار خواهد رفت. آن ها دلایل مختلفی را از جمله تورم برای این موضوع می آورند. اقتصاددانان انتظار دارند که به دلیل تزریق پول توسط دولت به مردم و بازار تورم ایجاد خواهد شد و این موضوع باعث گرانی طلا می شود.

ما با پیش بینی های دیگری نیز رو به رو هستیم که البته طرفداران کمتری دارد. در نمودار های فصلی طلا به طورمعمول در فصر تابستان قیمت طلا کاهش یافته و این کاهش تا اواسط پاییز ادامه می یابد. با توجه به شرایط حاکم بر بازار که به دلیل بیماری کووید-۱۹ به وجود آمد بسیاری بر این اعتقاد بودند که امسال شاهد این کاهش قیمت فصلی نخواهیم بود اما با توجه به چند روز اخیر ممکن است تا حدی تاثیر خود را بگذارد.

logo-samandehi