مانی گرام

:

کمپانی MoneyGram (مانی گرم) شرکتی امریکایی و بین المللی می باشد که شعبه اصلی آن در St. Louis Park, Minnesota واقع بوده و همینطور شعبه پشتیبانی بین المللی آن در Brooklyn Center, Minnesota مستقر میباشد. این شرکت فعالیت خود را از تاریخ ۱۹۴۰ میلادی تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه (از جمله کالا و سرویس) و همینطور خدمات مسافرتی و گردشگری آغاز کرد. و سپس برای راحتی و آسایش مسافران فعالیتهای خود را همانند کمپانی وسترن یونیون (Western Union) بصورت بین المللی گسترش داد. و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال بسیاری از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر میباشد. که البته بدلیل تحریم های مالی ایران ارائه این سرویس در ایران غیر ممکن میباشد.

 

طریقه ارسال حواله از ایران بصورت MoneyGram :

برای اینکار بر روی کلید زیر صفحه (سفارش ارسال) کلیک کرده و سپس فرمی را مشاهده میکنید. این فرم خودکار (روبوتیک) بوده و هر روز بصورت خودکار با توجه به نرخ همان روز، به روز میشود. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که مبلغ مورد نظر خود را در کادر مورد نظر وارد کنید. سپس در همان لحظه مبلغی را که باید بصورت تومان ایران به ما واریز نمائید به شما نشان داده میشود. این مبلغ را به هر بانکی که مایل بودید و به هر طریقی که مایل بودید از طریق آدرس info@sarafishiraz.com به ما اعلام نمائید. دقت کنید که ورود شماره پاسپورت فرد گیرنده پول در فرم ما الزامیست. پس از ارسال اطلاعات مربوطه، کدی امنیتی را طرف MoneyGram به ما ارسال میشود. و در نهایت ما آنرا در اختیار شما قرار میدهیم و سپس فرد گیرنده میتواند به راحتی با در دست داشتن گذرنامه (پاسپورت) خود و با مراجعه به نزدیکترین شعبه MoneyGram و ارائه کد امنیتی مورد نظر به سادگی پول خود را (به واحد همان کشور) دریافت نماید. ضمنا ارائه شماره پاسپورت در این سرویس باعث شده است که از مبادلات غیرقانونی به حد چشمگیری جلوگیری شود. شماره پاسپورت قبل از شروع تراکنش استلام خواهد شد.

سوالاتی که معمولا پرسش میشوند

فرق ارسال پول از طریق MoneyGram با ارسال پول از طریق بانکی (Wire) چیست ؟ این دو مزایا و معایبی دارند. به این صورت که: ارسال از این طریق بسیار بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر ۱۰۰۰ دلار مشتری باید حدود ۶۰ دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه به ۱۰ دلار کاهش خواهد یافت که بستگی به بانک مقصد دارد. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما MoneyGram را به شما پیشنهاد میکنیم.

فرق ارسال پول از طریق MoneyGram با ارسال پول از طریق Western Union چیست ؟ نحوه عملکرد و سرویس دهی هر دو تقریبا یکی میباشد. با این تفاوت که هر کدام شرکتهایی متفاوت هستند و نرخ قیمتهایی متفاوت دارند ولی درصد استقبال از سرویس شرکت Western Union بسیار بیشتر و گسترده تر میباشد. ولی در صورتیکه گیرنده شما MoneyGram را پشتیبانی میکند. بهتر است از MoneyGram استفاده کنید.

چرا هزینه ارسال پول بوسیله MoneyGram گرانتر از حواله بانکی است؟ برای اینکه ارسال از این طریق، امن تر ، بسیار بسیار سریعتر و نامحدودتر از ارسال بصورت بانکی (Wire) میباشند.

حداکثر تا چه مقدار میتوانید در روز برای ما ارسال کنید؟ با توجه به قوانین MoneyGram حداکثر تا روزی ۸۰۰۰ دلار امریکا و یا در هر تراکنش ۸۰۰۰ دلار امریکا میتوانیم ارسال کنیم.

من خیلی برای اجرای اینکار عجله دارم، آیا امکان انجام لحظه ای اینکار بلافاصله پس از پرداخت من میباشد؟ همانطوری که در توضیحات گفته شد، ارسال پول بوسیله این سرویس لحظه ای و بسیار سریع میباشد، ولی با توجه به اینکه ما مشتریان دیگری هم داریم و احترام به نوبت (و همینطور لزوم دقت) از قوانین ماست، ممکن است در صورت بالا بودن تعداد سفارشات و یا تداخل با تعطیلات رسمی، اجرای پرداخت شما به تاخیر بیوفتد. ولی از نظر سرعت ارسال، تنها یک ثانیه پس از خاتمه عملیات ارسال ما، شما میتوانید به راحتی مبلغ خود را در هر کشوری که بخواهید (کشورهای تحریم نشده) دریافت نمائید.

آیا ارسال شماره پاسپورت گیرنده ضروری است؟ بله، کمپانی MoneyGram برای جلوگیری از پولشویی، شماره پاسپورت گیرنده را الزامی کرده است. و همینطور اطلاعات شما نظیر IP و اسم و سایر موارد توسط ما بصورت خودکار بایگانی خواهد شد. تا در مواقع لزوم اطلاعات مورد نظر برای پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه ارسال شود.

logo-samandehi