تغییر روزهای کاری دفتر مالزی صرافی شیراز

همراهان همیشگی صرافی شیراز به استحضار میرسانیم
ساعات کاری صرافی شیراز دفتر مالزی
از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر (یکشنبه تا جمعه)
و روزهای شنبـه و تعطیلات رسمی مالزی، دفتر مالزی تعطیل میباشد.

طلا به میدان بازگشت

در چند روز اخیر نوسان بسیاری را در بازار طلا شاهد بودیم و طلا به زیر ۱۷۰۰ دلار سقوط کرد.اما انگار طلا در حال جبران سقوط خود است و می خواهد نقش پناهگاه امن خود را خوب بازی کند.

به گزارش بنکر ، در حالی که بسیاری از کارشناسان رشد قیمت طلا و فتح دوباره ۱۷۰۰ دلار را توسط طلا بعید می دانستند،  هم اکنون که این متن نوشته می شود قیمت هر انس طلا در بازار جهانی ۱۷۱۹ دلار می باشد که رشد خوبی را پس از سقوط روز جمعه نشان می دهد.

این رشد قیمت چند نکته حائز اهمیت را به نشان می دهد، طلا در حال نزدیک شدن دوباره به محدوده ایست که بسیاری از استراتژیست ها انتظار داشتند در همان محدوده بماند یعنی ۱۷۳۰ تا ۱۷۴۰ دلار و حالا اگر طلا دوباره به بالای ۱۷۳۰ دلار برسد ممکن است باز این محدوده را برای خود برگذیند و قیمتی نسبتا پایدار از خود نشان دهد.

نکته دیگر این است که با توجه به تمامی گزارش ها مبنی بر بهبود وضعیت اقتصاد می بینیم که سرمایه گذاران چندان به این امر باور ندارند و تقاضای خود را برای خرید طلا کاهش نداده اند و البته یکی از دلایل رشد قیمت طلا نیز همین است.

نکته دیگری را که لازم است به آن توجه داشته باشیم این است که احتمال می رود نوسان های ناگهانی و هیجانی در بازار پس از روز جمعه کاهش بیابد و در نتیجه می توانیم به نمودار ها اعتماد کنیم. نمودار ها در حال حاضر نوید رشد را می دهند. طلا قصد دارد سرمایه گذاران در بازارش را به هیچ وجه ناامید نکند.

logo-samandehi