تغییر روزهای کاری دفتر مالزی صرافی شیراز

همراهان همیشگی صرافی شیراز به استحضار میرسانیم
ساعات کاری صرافی شیراز دفتر مالزی
از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر (یکشنبه تا جمعه)
و روزهای شنبـه و تعطیلات رسمی مالزی، دفتر مالزی تعطیل میباشد.

زمان، زمان طلاست

طی چند روز گذشته و با اعلام نرخ بهره نزدیک به صفر برای دو سال آینده توسط فدرال رزرو آمریکا و رشد قیمت طلا در هفته گذشته می توان انتظار داشت که الان زمانی طلایی برای طلاست.

به گزارش بنکر، بانک مرکزی آمریکا (فدرال رزرو) با نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر در دو سال آینده انتظار دارد در بازار های مالی بهبودی ناگهانی رخ دهد و البته قیمت طلا نیز افزایش بیابد.

قیمت طلا طی چند روز گذشته به بالاترین میزان خود در معاملات دو ماهه گذشته رسیده است و پیش بینی می شود که تا ماه های آینده به ۱۸۰۰ دلار نیز برسد.

کریستوفر وکیو استراتژیست گروه IG در این باره می گوید که هم اکنون وقت آن است که طلا قیمت ها را بشکند و بیش از پیش به سمت بالا صعود کند. از نظر وی جذابیت طلا و نقره برای خریداران در حال حاضر مساوی است با جذابیت آن در کل دهه پیشین.

به نوشته سایت tala، وکیو در ادامه گفت در سال ۲۰۰۸ که بحران مالی وال استریت اتفاق افتاد طلا تا اواخر ۲۰۰۹ صعود جدی نکرد و پس از آن به دلیل نگرانی های ناشی از تورم شروع به افزایش کرد. در نتیجه در حال حاضرنیست هنگامی که اقتصاد شروع به بهبودی کند و نرخ بهره نزدیک به صفر موجود با تورم محیطی همراه شود بازده منفی تولید می شود که در این زمان اوج گیری طلا و نقره تازه شروع خواهد شد.

در پایان این استراتژیست گفت که معتقد نیست که ایلات متحده هنوز موج اول کرونا را پشت سر گذاشته باشد، چه برسد به موج دوم. او اشاره کرد که اطمینانی از اینکه اقتصاد آمریکا در حال بهبودی است ندارد و زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.

logo-samandehi