دور جدید عرضه خودرو از ابتدای اسفندماه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، براساس اطلاعیه منتشر شده در بورس کالا، روز سه‌شنبه، ۲ اسفندماه، ۱۰ هزار خودروی پژو ۲۰۷ دستی سفید با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای تحویل ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲، به حراج گذاشته خواهد شد و متقاضیان خرید این خودرو ‌باید برای تکمیل فرایند خرید در کنار پرداخت حدود ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای بیمه و شماره گذاری، ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی براساس مبالغ معامله شده پرداخت کنند.

علاوه بر این سایپا نیز طرح فروش کوییکGX، سایناS دوگانه‌سوز، کوییک۱R اتوماتیک و کوییکR مدل GX را با موعد تحویل ۹ تا ۱۲ ماهه از ۲ اسفندماه آغاز خواهد کرد.

متقاضیان شرکت در این طرح فروش می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه دوم اسفند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به‌نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com ثبت‌نام کنند.

براساس این گزارش؛ مشتریان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و مادران دارای دو فرزند و بیشتر به‌مدت سه روز فرصت ثبت‌نام دارند.

باتوجه به الزام تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو و مسدود شدن آن پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام، متقاضیان عادی بایستی تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه (اول اسفند ماه) کلیه فرآیند‌های اعلام‌شده در رابطه با تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تعیین‌شده برای خودروی مدنظر را تکمیل کرده باشند؛ در غیر این صورت لینک ثبت‌نام برای فرد متقاضی فعال نخواهد شد.

ضرورت تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود.

logo-samandehi