تهران در انتظار بزرگترین رویداد طلایی کشور

دهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران روز چهارشنبه ۱۳دیماه با حضور بیش از ۱۷۰ شرکت داخلی و خارجی برگزار می شود.

به گزارش بانکداران ۲۴، “سیدحجت شفائی” رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر درباره برگزاری این نمایشگاه گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته که از آن به عنوان بزرگترین رویداد طلایی کشور یاد می شود از ۱۳ الی ۱۶ دیماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
وی با بیان رشد ۳۰ درصدی نمایشگاه طلا و جواهر امسال نسبت به سال گذشته افزود: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۱۲هزار متر مربع و در دو سالن ۹-۸ و ۱۱-۱۰ برگزار خواهد شد، و امسال برای اولین بار سالن ابزار و تجهیزات طلاسازی در سالنی مجزا و در کنار سالن طلا و جواهرات قرار داده شده است.
شفایی در مورد شرکت کنندگان در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: در دهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران ۱۷۰ شرکت داخلی و ۶ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، ترکیه و سوئیس حضور دارند و آخرین محصولات و دستآوردهای خود را در زمینه صنعت طلا و جواهر در معرض نمایش قرار خواهند داد.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر ضمن دعوت از همه فعالان و صنعتگران طلا و جواهر و همچنین از رؤسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور برای بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد: نمایشگاه محل مناسبی برای تعامل و انتقال تجربیات جدید است و امیدواریم اعضاء این صنف و صنعت با حضور در این نمایشگاه ضمن ایجاد شور و نشاط  در آن به رشد و ارتقاء صنعت طلا و جواهر کشورمان کمک کنند.
به نوشته طلا،دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته از ۱۳ الی ۱۶ دیماه از ساعت ۹ صبح لغایت ۵ بعدازطهر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان و فعالان این صنعت خواهد بود.

logo-samandehi