ترمز قیمت محصولات سایپا کشیده شد

رصد بازار نشان از آن دارد که سمت و سوی بازار خودرو امروز خلاف جهت روز گذشته بود و با توجه به این روند شاهد افت یک تا ۷ میلیونی قیمت در بازار سایپایی‌ها بودیم. براساس ارزیابی بازار می توان گفت «شاهین» امروز بیشترین کاهش قیمت را داشت و با افت ۷ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد، پس از شاهین «تیباصندوقدار» با افت ۶ میلیونی در جایگاه دوم قرار گرفت. با نگاهی به جدول قیمت محصولات سایپا می توان گفت امروز روند قیمت‌گذاری در میان خودروهای اقتصادی کاهشی بوده است.  

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

قیمت «شاهین» امروز در بازار ۶۹۱ میلیون تومان شد افت ۷ میلیونی را ثبت کرد. از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک امروز «کوییک‌R » در بازار کاهشی ۳ میلیون تومانی داشت و قیمت آن به ۴۱۰ میلیون تومان رسید.  «کوییک معمولی» هم در بازار ۴۰۱ میلیون تومان قیمت خورد و افت ۵ میلیونی قیمت را تجربه کرد. اما خانواده تیبا هم امروز افت قیمت داشتند. براساس ارزیابی بازار امروز «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۹۰ میلیونی شد و افتی ۶ میلیونی را تجربه کرد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۳۹۴ میلیون تومان دست به دست شد و افتی ۴ میلیونی را ثبت کرد. رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم در بازار ۳۸۸ میلیون تومان قیمت‌ خورد و کاهش یک میلیونی را ثبت کرد.

logo-samandehi