بیت کوین سودآور ترین سرمایه گذاری شد

ارز های دیجیتال و در صدر آن ها بیت کوین در کنار طلا و دیگر فلزات گرانبها یکی از پناهگاه های امن برای سرمایه گذاری در این روز ها شناخه شده اند اما به نظر می رسد آن ها سود بیشتری عاید سرمایه گذاران خود می کنند.

به گزارش بنکر، پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کارخانجات و صنایع و بسیاری از مشاغل دیگر یک بحران اقتصادی فراگیر به وجود آمده که باعث شد تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال فضایی امن به دنبال سرمایه گذاری باشند و از این رو طلا شروع به رشدی بی سابقه کرد.

ارز های دیجیتال نیز از تغییرات این روز ها بی بهره نماندند. بیت کوین در روز های ابتدایی شاهد یک سقوط بود و سپس نه تنها ارزش از دست رفته خود را بازیافت بلکه با رشد قیمت خود ثابت کرد که می تواند در وضعیت کنونی تبدیل به یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران شود.

در لحظه نوشتن این متن هر بیت کوین ۹۲۵۴ دلار قیمت دارد که نسبت به چند ماه گذشته بیش از ۱۰۰۰ دلار افزایش قیمت داشته است.

بسیاری از کارشناسان این حوزه پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین در ادامه به بالای ۱۰۰۰ دلار برسد و راه برای ۱۴۰۰۰ دلاری شدن آن هموار کند.

هرچند باید توجه داشت که این پیش بینی به نظر کمی خوش بینانه می رسد اما تا به امروز بیت کوین ثابت کرده است که می تواند به سادگی قدم های بسیار بلندی بردارد.

logo-samandehi