بیت کوین، آمده است که بماند

پس از مواجهه با بیماری کووید-۱۹ که بر اثر ویروسی به نام کرونا ایجاد شده بود، جهان دچار تغییرات و تحولات بسیاری شد. یکی از این تغییرات بهم ریختن شرایط اقتصادی کشور ها و ایجاد رکود بود.

 به گزارش بنکر، در این شرایط سرمایه گذاران به خرید کالاهایی مانند طلا پرداختند که بتوانند سرمایه خود را حفظ کنند. بیت کوین یکی دیگر از چیز هایی بود که سرمایه گذاران در آن علاوه بر حفظ سرمایه خود به سود نیز دستیابی پیدا کردند.
بیت کوین در اواسط ماه مارس دچار یک ریزش شدید شد که می توانیم آن را امتحانی برای پایداری اش در اقتصاد و بازار متاثر از ویروس کرونا در نظر بگیریم. پس از مدتی بیت کوین نه تنها ارزش از دست رفته خود را جبران کرد بلکه از خود رشد بسیاری نیز نشان داد و بدین گونه از امتحان بازار سربلند بیرون آمد و نشان داد که توانایی یک پناهگاه امن بودن را دارا می باشد.

در این لحظه هر بیت کوین معادل ۹۵۰۵ دلار می باشد که نسبت به ابتدای روز هفتاد دلار افزایش قیمت داشته است.
پس از بررسی الگو های معاملاتی ارز های دیجیتال استراتژیست ها به این نتیجه رسیدند که آن ها به عنوان یک دارایی پایدار هستند. البته استراتژیست گوشزد کردند که بیت کوین بیش از آن که شبیه به خانه گران قیمت باشد و مورد استفاده قرار بگیرد شبیه به یک اتومبیل اسپورت استفاده می شود. استراتژیست ها معتقدند که بیت کوین با دارایی های ریسک پذیر مانند سهام همبستگی بالاتری دارد.
طبق نظر استراتژیست ها ساختار بیت کوین نسبت به ارز ها، سهام و طلا از مقاومت بیشتری برخوردار می باشد و حتی اگر سقوط بزرگی در بازار به وجود بیاید بیت کوین از اولین چیز هایی است که قیمت خود را بازیابی خواهد کرد.

logo-samandehi