تغییر روزهای کاری دفتر مالزی صرافی شیراز

همراهان همیشگی صرافی شیراز به استحضار میرسانیم
ساعات کاری صرافی شیراز دفتر مالزی
از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر (یکشنبه تا جمعه)
و روزهای شنبـه و تعطیلات رسمی مالزی، دفتر مالزی تعطیل میباشد.

بازار سکه و ارز به کدام سمت می رود ؟

افرادی دیروز سعی داشتند با تکیه بر اخباری که منبع آنها معتبر نبود، فضای بازار ارز را متشنج کنند. شایعه‌ای دیروز منتشر می‌شد که مجلس به‌دنبال تغییر رئیس‌کل بانک مرکزی است.

به گزارش بنکر، این شایعه که هیچ پشتوانه محکمی نداشت، از سوی معامله‌گران غیررسمی به اندازه‌ای برجسته می‌شد که ذهنیت بازار را تحت‌تاثیر قرار دهد.

دیروز بازار با عبور از کانال ۱۸ دچار هیجان خاصی نشد و معاملات تقریبا جریان عادی روزهای قبل خود را داشت.البته زمانی که قیمت دلار با آرامش بالا می‌رود، انتظار معامله‌گران در مورد تغییر جهت قیمت نیز پایین‌تر می‌آید.  دلار از ۸ خردادماه هرگز قیمت‌های زیر سطح حمایتی ۱۷۵۰۰ را تجربه نکرده وتا زمانیکه این سطح حمایتی در بازار حفظ شده ، احتمال رشد قیمت می‌تواند بیشتر باشد.با اینحال دلار برای ماندن در کانال ۱۸ روزهای دشواری را پیش روی خود دارد!

در بازار سکه و آبشده ، دیروز خریدها بار دیگر افزایش یافت و این افزایشها پس از آن صورت گرفت که سکه و آبشده روز کاری قبل از آن کاهشی بودنددیروز بازارهای جهانی تعطیل بود و طلا نوسان خاصی نداشت، در نتیجه نوسانات سکه و آبشده تحت‌تاثیر دلار بود.

سیگنال روزانه سکه امامی مورخ ۲۶ خرداد:

پایان معاملات ۷۶۸۶
عدد مهم ۷۶۴۳

در تحلیل قبل اشاره کردم که راه تا مقاومت ۷۶۷۵ هم هموار هست در حال حاضر تا بالای ۷۶۴۵ هستیم خریدار قدرت بهتری داره تا بالای ۷۶۸۳ هستیم مجدد میتونه تا ۷۷۰۵ رشد کنه ! با شکست ۷۷۰۵ اهداف ۷۷۲۵ و ۷۷۴۵ رو پیش رو داره
در صورت شکست مجدد در ۷۷۵۰ هدف اولیه در ۷۷۷۰ و هدف ثانویه در ۷۷۹۰ و ۷۸۰۰ رو پیش رو داره برای ادامه صعود باید قادر باشه بالای ۷۸۰۰ قرار بگیره که در این صورت ۷۸۷۲۰ و ۷۸۴۰ مقاومت های سر راه هستند اگر حمایت ۷۶۸۰ رو از دست بده مجدد کاهش سمت ۷۶۶۰ و ۷۶۴۰ که محدوده مهم هست رو داشته باشه با شکست ۷۶۴۰ اهداف ۷۶۰۰ و ۷۵۸۰ رو در نظر داره در صورت شکست ۷۵۸۰ حمایت های ۷۵۶۰ و ۷۵۴۰ رو در نظر داره

logo-samandehi