بازار دلار بی‌ جون شد

بررسی ها نشان می دهد که در شرایط فعلی حمایت۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان و مقاومت ۵۱ هزار و ۲۰۰تومان محدوده‌های مهم حمایت و مقاومت دلار هستند که در صورت پیشروی در هر جهتی آینده  قیمت دلار  مشخص خواهد شد‌.

بازار دلار بی رمق شد

بررسی‌ها از هسته مرکزی بازار ارز تهران حاکی از آن است که تقاضای چشمگیری برای خرید ارز مشاهده نمی‌شود. از سوی دیگر برخی از فعالان با انجام عمل خالی فروشی با رو‌ند کاهشی همراه شده و در حال تشدید آن هستند.

 پیش بینی قیمت دلار امروز

معامله‌گران معتقدند در  قیمت دلار امروز سه شنبه ۲۰ تیر ماه می‌تواند بین حمایت و مقاومت ۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شود. اگر قیمت از مقاومت خارج شود مقاومت مهم بعدی ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

با این حال، عده ای از معامله گران بار دارند که بازار  رمقی برای صعود معنادار دلار ندارد. این دسته می گفتند که اسکناس آمریکایی در هفته گذشته قدرت زیادی برای نوسان بالای مرز ۵۰ هزارو ۵۰۰ تومان را نداشت. در مقابل، اگر  قیمت دلار امروز  حمایت ۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان را از دست بدهد حمایت بعدی ۴۹ هزار ۶۰۰ تومان خواهد بود.

در شرایط کنونی به نظر می رسد که بازار در انتظار خبر جدید به سر می برد. به عقیده معامله گران در صورتی که در روز جاری اخبار منفی منتشر شود این امر ممکن است جهت انتظارات را تغییر دهد. 

logo-samandehi