انفجار قیمت بیت کوین در راه است

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رمزارز نیوز، تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال، Credible Crypto، که ۳۴۴،۹۰۰ دنبال‌کننده در X (توییتر سابق)دارد، معتقد است که بیت کوین (BTC) به دلیل یک شاخص کمتر دیده شده، آماده یک حرکت صعودی قابل‌توجه است.

این تحلیل‌گر توضیح می‌دهد که بیت کوین در حال حاضر نوسانات تاریخی پایینی را تجربه می‌کند، که به معنای یک فاز فشرده‌سازی است که معمولاً منجر به حرکت قابل‌توجهی می‌شود.

Credible Crypto یک نمودار از تحلیل تک‌دِوِلو را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد نمودار سه‌هفته‌ای بیت کوین به سطوح فشرده‌سازی در حال نزدیک شدن است که از لحاظ تاریخی شروع بازار گاوی را در سال ۲۰۱۲ نشان می‌دهد.

این تحلیل‌گر نگرانی‌های گاوهای بیت کوین به دلیل رکود قیمت‌ را رد می‌کند و تأکید می‌کند که بیت‌کوین در حال تجمیع است، که در واقع یک علامت صعودی در نظر گرفته می‌شود. او توضیح می‌دهد که در طول تجمیع، نه خرس‌ها و نه گاوها بر بازار تسلط ندارند و این تعادل در بازار تمایل دارد در جهت روند قبلی حرکت کند.

با توجه به روند صعودی مشخص از ۱۵۰۰۰ دلار، Credible Crypto انتظار دارد که تجمیع و اثبات فعلی به سمت بالا حرکت کند، مگر اینکه ساختارهای صعودی کلیدی بازار یعنی ۲۴۸۰۰ دلار به عنوان یک سطح مهم شکسته شوند.

logo-samandehi