تغییر روزهای کاری دفتر مالزی صرافی شیراز

همراهان همیشگی صرافی شیراز به استحضار میرسانیم
ساعات کاری صرافی شیراز دفتر مالزی
از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر (یکشنبه تا جمعه)
و روزهای شنبـه و تعطیلات رسمی مالزی، دفتر مالزی تعطیل میباشد.

افت بی‌سابقه قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال

بیت کوین سال ۲۰۲۰ را با انفجار قیمت بی سابقه ای آغاز کرد به گونه ای که قیمت آن تا ده هزار #دلار بالا رفت اما ماندگاری بیت کوین در اوج مدت زیادی به طول نیانجامید و این ارز دیجیتال در خلاف مسیر پیش بینی شده در حرکت است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روند افزایش قیمت بیت کوین از ۲۶ بهمن متوقف شد درست زمانی که ارزش این #ارز #دیجیتال به بالاترین حد خود ( ده هزار و ۳۷۱ دلار) توی چند سال اخیر رسیده بود و روند کاهشی آن آغاز شد.

موج اول کاهش قیمت این ارز دیجیتال از ۲۶ بهمن ماه تا ۳۰ بهمن به طول انجامید به گونه ای که قیمت این ارز دیجیتال با تجربه نوسانات شدید در بازار به ۱۰ هزار و ۱۸۸ دلار رسید.

اما کاهش قیمت ها با شروع اسفند با سرعت و شدت بیشتری ادامه یافت به گونه ای که قیمت این ارز دیجیتال امروز ۱۱ اسفند به ۸ هزار و ۵۴۷ دلار رسید.

 

دلیل افزایش قیمت بیت کوین در اوایل امسال به گفته کارشناسان کاهش تولید این ارز دیجیتال است به طوری که به گفته رئیس کمپانی نکسو هر چهار سال یک بار تولید این ارز دیجیتال به نصف کاهش پیدا می کند و این عاملی است که امسال منجر به افزایش قیمت این ارز دیجیتال خواهد شد و دفعه قبلی که تولید این ارز دیجیتال به نصف کاهش پیدا کرد قیمت آن ۴ هزار درصد افزایش یافت.

اما با مشاهدات صورت گفته به احتمال زیاد کاهش تولید بیت کوین نتواند مانع آسیب دیدن این ارز دیجیتال در بحران کرونا شود و رکود در بازارهای مالی و سقوط بورس های بزرگ دنیا بیت کوین را تحت تاثیر قرار داده است.

در کنار بیت کوین سایر ارزهای دیجیتال نیز از این بحران در امان نمانده اند به گونه ای که ارزش ارز دیجیتال اتریوم نسبت به دیروز با ۹ دلار کاهش به ۲۲۰ دلار رسیده است و قیمت لایت کوین نیز نسبت به روز گذشته اندکی کاهش یافته است و قیمت این ارز دیجیتال به ۵۹ دلار رسیده است.

logo-samandehi