ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار ارز/ اختلاف قیمت دلار آزاد و بانکی ۱۰ تومان شد

سیرنزولی قیمت‌ها در بازار ارز درحالی ادامه دارد که اختلاف قیمت دلار آزاد با دلار صرافی‌های بانکی ۱۰ تومان شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، قیمت دلار در بازار ارز در روزهای اخیر با کاهش همراه شده و این کاهش قیمت درحالی ادامه دارد که موجب کاهش اختلاف قیمت خرید و فروش دلار #آزاد با بانکی شده است.

فعالان بازار علت اصلی کاهش قیمت #ارز را تأثیر سیاست‌های بانک مرکزی در ایران و دبی می دانند و می گویند: خرید و فروش های هیجانی در بازار کم شده است.

صرافی‌های بانکی هم اکنون قیمت دلار را برای فروش ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده اند این درحالی است که در بازار آزاد قیمت دلار برای فروش ۱۲ هزار و ۷۶۰ تومان است. صرافی های بانکی همچنین هر دلار را با قیمت ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان از مردم خریداری می کنند.

قیمت فروش یورو در صرافی‌های #بانک‌ها با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به صبح امروز، ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت #خرید #یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

به گزارش تسنیم، ۵ #صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان #قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

logo-samandehi