آخرین بازدهی بازارهای دلار،طلا،سکه و بورس

 

در سومین هفته از بهمن ماه امسال، همه بازارهای مالی بازدهی قابل توجهی را به ثبت رساند تقریبا و با تغییر #قیمت بیش از دو درصدی همراه شدند.

به گزارش بنکر، #شاخص_کل_بورس اوراق #بهادار #تهران، این هفته ۱۳ هزار و ۱۸۵ واحد افزایش یافت. به این ترتیب، شاخص کل ۲ درصد رشد کرد و به رقم ۴۵۹ هزار و ۷۹ واحد رسید.

#شاخص_آزاد_شناور در آخرین روز معاملات هفته گذشته ۵۴۰ هزار و ۳۲۴ واحد بود که در روز چهارشنبه این هفته به رقم ۵۵۵ هزار و ۷۳۴ واحد رسید و افزایش ۱۵ هزار و ۴۱۰ واحدی را رقم زد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۱۴۶ هزار و ۵۷۱ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۱۴۸ هزار و ۹۳۰ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۹۷ هزار و ۷۶۵ واحد به عدد ۹۹ هزار و ۳۲۶ واحد رسید.

#بازار_سهام  که هفته گذشته با رشد ۴٫۳ درصدی شاخص همراه شده بود، در هفته جاری نیز طبق پیش بینی های صورت گرفته، روندی صعودی به خود گرفت

#قیمت_دلار #صرافی_ملی نیز که هفته قبل ۰٫۳۷ درصد افزایش قیمت را به ثبت رسانده بود، در هفته جاری نیز با افزایش ظاهر شد.

#دلار که هفته گذشته را با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان به پایان رسانده بود، این هفته به قیمت ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.

#یورو نیز با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به هفته گذشته، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان شد.

به نوشته سایت tala، قیمت‌ها در بازار سایر ارزها نیز افزایش یافت. در معاملات آخرین روز هفته، #درهم #امارات سه هزار و ۸۶۰ #تومان، #لاری #گرجستان چهار هزار و ۸۹۶ تومان، #لیر #ترکیه ۲ هزار و ۳۲۹ تومان، #دلار_کانادا ۱۰ هزار و ۶۴۰ تومان، #دلار_استرالیا ۹ هزار و ۴۹۸ #تومان، #فرانک #سوئیس ۱۴ هزار و ۶۲۵ تومان، #روبل #روسیه ۲۲۳ تومان، #بات #تایلند ۴۵۸ تومان و #رینگیت #مالزی ۳ هزار و ۴۲۲ تومان #نرخ گذاری شدند.

گرانی ۱۵۰ هزار تومانی #سکه

روند قیمت‌ها در #بازار #سکه و #طلا، در یک ماه اخیر سیر صعودی خود را حفظ کرده است. سکه بهار آزادی ۱۵۰ هزار تومان گران شد و در آخرین روز معاملات، به قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. نیم‌سکه ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان شد و ربع سکه نیز با قیمت یک میلیون و ۶۱۰ هزار تومان معامله شد. به این ترتیب، نیم سکه ۸۰ و ربع سکه ۷۰ هزار تومان گران شدند.

فلزات طلایی که هفته گذشته بازدهی منفی را به خود اختصاص داده بودند در سومین هفته بهمن با افزایش قیمت قابل توجهی ظاهر شدند.

همچنین قیمت هر سکه بهار آزادی نیز با رشد ۳٫۰۳ درصدی همراه شد

logo-samandehi