Stylish

خدمات متمرکز

از این پس می توانید صراف خود باشید

با استفاده از نرم افزار همراه صرافی شیراز تمام نیازهای شما، برآورده خواهد شد. شما می توانید کلیه حواله های خود را از طریق این اَپ انجام داده و از طریق ایمیل، پیامک و یا تماس تلفنی با ما در تماس باشید. برای اطلاعات بیشتر نیز به قسمت اطلاعات تماس مراجعه کنید.

Powerful

نبض بازار

بازار ارز را در دستان خود بگیرید

با نرم افزار صرافی شیراز از این پس می توانید از آخرین نرخ روزانه ارزهای مختلف شامل دلار، یورو، پوند، رینگت، درهم و غیره مطلع شده و از آخرین اخبار اقتصادی بازار اطلاع پیدا کنید. همچنین برای بررسی خبرهای تکمیلی و ارتباط بیشتر با ما به فیسبوک ما سر بزنید. واحد ارز تمام کشورهای دنیا را در صفحه ارز جهانی ببینید.

Superfast

همراه با ما

سرمایه ما همراهی شماست

برای پیوستن به خانواده بزرگ صرافی شیراز می توانید این اَپ را به دوستان خود ارسال کرده و یا از طریق اَپ به ما بپیوندید. منتظر دیگر خدمات ما باشید.

آیا می دانید ۴/۸ میلیارد نفر دستگاه گوشی همراه دارند؟ حال آنکه تنها ۴/۲ میلیارد نفر صاحب مسواک هستند!

Mindjumpers

یک سوم کل دستگاه های همراه در سراسر جهان مبتنی بر سیستم عامل اندروید می باشند.

MediaPost

پیش بینی می شود حجم تجارت الکترونیک بوسیله گوشی های همراه بین سال های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۶، ده برابر خواهد شد.

TMGMedia

کشور با بیشترین کاربران فیس بوک آمریکا است. اندونزی دومین کشور از لحاظ اعضای فیس بوک است.

Jeff Bullas

گر چه هر روز به تعداد کاربران فیس بوک اضافه می شود، اما کاربران فعال فیس بوک در کشور های غربی کاهش می یابد.

MediaPost

انتظار چرا؟ همین الان شروع کنید.

کاملاً رایگان. کاملاً فارسی.

اَپ صرافی شیراز قابل نصب بر روی تمامی گوشی های هوشمند ساخت اَپل و یا با سیستم عامل اندروید است. تمامی استفاده کنندگان از آی پد و یا تبلت های با سیستم اندروید نیز می توانند از این اَپ کاربردی استفاده کنند. کافی است بر روی لینک ویژه این اَپ در بازارچه آیتونز (برای صاحبان دستگاه های آیفون و آی پد) و یا لینک ویژه بازارچه گوگل پلی (برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی) زیر کلیک کنید تا به صفحه دانلود راهنمایی شوید.
در صورتی که باز کردن بازارچه گوگل در منطقه جغرافیایی شما غیر ممکن است، می توانید از طریق تکمیل فرم در پایین همین صفحه در خواست دریافت مستقیم فایل نرم افزار را از طریق ایمیل خود بدهید. همچنین می توانید با کلیک بر روی دگمه آبی رنگ دانلود مستقیم، نرم افزار را دریافت نمایید.

دانلود از طریق اسکن کُد QR

همچنین می توانید فقط با اسکن کردن کد متناظر با نوع دستگاه خود بوسیله دوربین گوشی خود به صورت مستقیم به دانلود اَپ صرافی شیراز بپردازید.

به ما بپیوندید.

آخرین اخبار صرافی را با دریافت خبرنامه "اون روی سکه" دریافت کنید. در جریان تازه ها و راهنمایی های سایت و اَپ ویژه صرافی شیراز قرار بگیرید.

همچنین در صورت وجود اشکال در دانلود اَپ از بازارچه گوگل، از طریق تکمیل فرم زیر یک نسخه نرم افزار را در ایمیل خود دریافت کنید.

ثبت درخواست